סוככים וסוגי בדים – לא מתפשרים על בינוניות

קורל סוככים מביאה לכל דורש את הדגמים האיכותיים והמבוקשים ביותר בתחום. אצלנו תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר, ולבחור את זה אשר יתאים למטרות האישיות שלכם. אם החלטתם שאתם זקוקים להצללה במקום העבודה, בבית שלכם ולכל פתרון אחר בתחום, הגעתם למקום הנכון.

סוככים מגיעים במגוון סוגים אשר מיועדים להעניק פתרונות מגוונים. עונות השנה מחייבות אותנו להיערך בהתאם, על מנת שלא להיות מופתעים מנזקים שעלולים להתרחש. חלונות ומבנים שונים האחד מהשני, ולכן ישנו הצורך לבצע התאמת דגם ספציפי אליהם. אצלנו בקורל סוככים ניתן להשיג את הסוככים האיכותיים ביותר, שישרתו כל מטרה ויחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.

7ea735c4 3bae 4a1a 9cb8 dd2a924e3424
PHOTO-2022-01-26-21-48-40 2

להגשמת המטרות שלכם

מי שגר בבית פרטי כבר מכיר את התופעה, בה בקיץ ובחורף פשוט קשה מאוד להתנהל בגינה. גם עסקים המנהלים את עצמם במבנה ומחוצה לו, עדים לתופעה באופן שותף. בימים חמים השמש נוטה לסנוור את העיניים שלנו, בימים קרים ובגשמים אנו נרצה הגנה מספיקה על הציוד אותו אנו משאירים בחוץ, וגם לשמור על עצמנו מפני רטיבות וקור. סגירת חורף תתאים במיוחד למטרה זו, וסוככים המספקים פתרונות הצללה ישמרו על אווירה נעימה בימים חמים יותר.

בחירה אישית של כל אחד

קורל סוככים מתאימה את סוגי הסוככים לרצונות של כל דורש. לפעמים ישנו הצורך לבצע התאמה בין שאיפות להכרחיות, ועל כך ניתן להתייעץ עם צוות המומחים שיעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה. הניסיון הרב אפשר לנו להכיר מקרוב את שלל האיכויות הקיימים בשוק, ולעבוד אך ורק עם הסוג הטוב ביותר. הבדים אשר מתלבשים על הסוככים שלנו, מורכבים מאלו המיוצרים בקיבוץ העוגן, P.V.C , ובד דראלון – גרמני ואיכותי המחזיק מעמד שנים רבות. אצלנו בקורל יעניקו עבורכם את השירות הטוב ביותר עוד משלב ההתייעצות הראשונית, וילוו אתכם לאורך כל הדרך עד שתצאו מרוצים.

8A28F90F 1C0D 4211 856C 0BE4A667BCB0