אז מי אנחנו?

קורל סוככים הינה דור שלישי בענף בישראל, ובעלת 10 שנות ניסיון בתחום. סוככים מהווים כבר שנים רבות את הפתרון האופטימלי להצללה. ניתן למצוא אותם בבתים בעלי גינה או מרפסת, בעסקים שונים, כגון חנויות, מסעדות, בתי קפה ועוד. התחום הולך ומשתכלל מעת לעת, וקורל סוככים מספקת מגוון רחב של בדים באיכות גבוהה, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

צוות מקצועי לפניכם

משנת 2005, עוסקת קורל בשיווק סוככים ובמתן פתרונות הצללה עבור כל דורש. קורל סוככים מעסיקה את הצוות המקצועי ביותר בתחום, אשר יעניק לכם שירות אדיב ואמין.  אנו מספקים ללקוחותינו את הצעת המחיר הטובה ביותר, עם מגוון גדול של דגמים עם עוברים בדיקת איכות קפדנית, ואשר זכו לתו תקן. החומרים איתם קורל סוככים עובדת עומדים בתקנים המחמירים ביותר, והינם מהאיכותיים שניתן למצוא בשוק.

אל תתפשרו על איכות

איכות היא לא  מילה גסה, גם בתחום הסוככים.
בקורל סוככים תזכו להכיר אותה מקרוב וליהנות מהפתרון הטוב ביותר להצללה. כבר שנים שאנו נותנים מעצמנו למען הלקוחות, וזוכים להרבה פרגון בכל התקנה של סוככים על ידינו.
החברה מספקת ייעוץ עוד בטרם הרכישה, תוך הסבר מדויק מהיסוד. מחפשים פתרונות הצללה? קורל סוככים – יבוא ושיווק סוככים ופתרונות הצללה, היא בדיוק מה שאתם זקוקים לו.

Previous slide
Next slide